30 Kasım 2012 Cuma

YENİ BİR DÖNEM...

Neden bu zamana kaldı ,bu zamanın anlamı neydi bilinmez.. Ama geldi mi bi kere o yoğun yazma ve paylaşma dürtüsü önüne kimse geçemez...Belki bugünün kerameti de oldu.. İlhamlanıp ,aydınlanmamda ..Eee ne de olsa boğaz havası .. Çarptı belki de bizi..Önce Bebek,Kuruçeşme sonra Tophane sonra Karaköy derken ezber bozuldu .. Hani midede kelebekler, boğazımda kusacakmış gibi duran dizili kelimeler..Nereye ait olduklarını bulunca ya uçtular ya da akıp gittiler..Kaldı bedenimde tatlı bir huzur..)


İşte bugünden izlenimlerimiz;

Biz müşterilerimize  '' her zaman yaptığınız şeyleri yapmaya devam ederseniz hep aynı sonuçları alırsınız ''derken meğersem kendimizi ihmal etmişiz.. Bize iyi geldi bugün.. Bakın neler gördük,deneyimledik ;Çok yakın arkadaşım Aslı'nın özel davet ,organizasyon ve toplantılar için özel olarak tasarlanmış mekanına uğradık önce..Soulroom.. Burası 3 katlı ve içinde ; İncirli Şaraphane,Kydonia ve La Mancha adlı farklı konseptteki restaurantlarında bulunduğu bir mekanın en alt katındaki yer...www.kydonia.com.tr/

Şöminesi ,hoş ambiansı ve boğaz manzarası ile olağanüstü bir davet mekanı olan bu yeri ilk hangi talihli  müşterimizin ! deneyimleyecek biz de merak ediyoruz...)) 

Sonraki durağımız başka yakın bir arkadaşımızın açtığı ve ''Affordable Art '' konseptini kitlelere duyurmak isteyen Hamit'in Mixer adlı resim galerisi idi..http://www.mixerarts.com/ ..

Amacımız hem mekandaki Bağlantısızlar adlı ilk ve yeni sergiyi tekrar sindirerek görmek, Hamit 'i ve ekip arkadaşlarını tekrar tebrik etmek hem de böyle bir mekanda sanattan ilham alarak ;iş hedeflerine ve sorunlarına farklı çözüm geliştirmek isteyen müşterilerimizi burada ağırlamak ve onlara güzel bir deneyim yaşatılmasını sağlamak idi..Biz hem gurur duyduk hem de heyecanladık..) Kendimizi adeta NYC Soho 'daymışcasına hissederek mekandan ayrıldık.. Yolumuz Karaköy Lokantasına düştü.. Pek de iyi oldu..Her gün ettiğimiz sohbetler bile sanki farklı oldu Bahar ile bu defa..) EE ne demişler tedbil-i mekanda ferahlık vardır diye.. 

Karaköy -Şişhane ve sonra metro ile Kanyon'a gelince şöööle dedik Bahar ile '' köyümüze geri döndük ''

Eee ne yapacaksın insan işte.. Kanyon'a bile köy demeye başladıysak değişiklik çoktan şart olmuş bizim için...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder